І знову у котрий це раз...

2018-01-29

/Files/images/DSC03007.JPG Лінійка,присвячена героям Крут

29 січня в Григорівській ЗОШ I-III ст.. проведено лінійку , приурочену пам’яті героїв Крут. Захід присвячений цвіту нашого народу, його славним синам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і життя боротьбі за волю і кращу долю України

/Files/images/DSC03009.JPGСаме в цей день виповнилося 100 років відтоді, як у бою під станцією Крути загинуло 300 київських студентів і гімназистів, посланих туди Центральною Радою. Учні розповіли про причини трагедії під Крутами, продекламували поетичні твори про героїв, що впали в страшному бою з більшовицьким військом Муравйова та переглянули відеофільми про події під Крутами. Головна увага акцентувалася на тому, що не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юних студентів, які захистили українську державність.

/Files/images/DSC03013.JPGПісля короткого викладення ходу трагічних подій учні пом’янули замордованих героїв хвилиною мовчання.

/Files/images/DSC02999.JPGБудьмо й ми патріотами ,любімо свою багатостраждальну Україну! Сьогодні вона ,як ніколи ,потребує нашої допомоги.


Кiлькiсть переглядiв: 106